Loko Vltavín on Facebook
Červenec 2013
Letošní ročník je již za námi. První skončila AC Sparta Praha, druhý byl Loko Vltavín, třetí FK Viktoria Žižkov a čtvrtí Bohemians 1905...více
Pro web PFS poskytl rozhovor nový sportovní ředitel Radek Kronďák...více
Pro web FAČR poskytl rozhovor nový sportovní ředitel Radek Kronďák o cílech pro novou sezonu...více
ZPRÁVY
KOMENTÁŘE K UTKÁNÍM
Článek IDNES k postupu do FN ligy, na otázky odpovídal R. Kronďák...více
Přípravu zahájila Lokáda 1.7. a hned o následujícím víkendu absolovala turnaj v Tisu u Havlíčkova Brodu s dalšími třemi účastníky FNL....více
Srpen 2013
Premiera v FN Lize se nám moc nepovedla. Výsledek 3:0 může být ale zavádějíci, hra odpovídala spíše remíze....více
Na úterý 6.8. si Lokáda domluvila přátelák s Přední Kopaninou. V zápase nastoupili hlavně hráči z lavičky mistrovských utkání a smázli soupeře 5:1 ! O branky se podělili 2x Marčík, 2x Franěk a 1x Láncz.
První druholigový bod se nám povedlo vyválčit hned ve druhém zápase sezony a to na domácím hřišti proti FK Baník Most.
Březen 2014
Přípravu na druhou polovinu naší první sezony v  2.lize jsme začali v  pondělí, 6.ledna .... více.
Přišli: Aleš Čermák, Jiří Ptáček, Martin Komárek, Jan Hodas a Dušan Nulíček.... více.
Březen 2015
Po posledním podzimním tréninku, který se konal 9.12., jsme se rozloučili s  několika hráči .... více.
SRPEN 2015
Po skončení posledního zápasu jarní části ČFL .... více.
Do nového ročníku ČFL jsme vstoupili domácím zápasem s  jedním z  favoritů soutěže, Jiskrou Domažlice, který od začátku soutěže vyhlašuje jako jasný cíl postup do FNL.....více
Pro vesnici, ležící u Mladé Boleslavi, je účast ve 3.lize historickým úspěchem a domácí mužstvo si ho, na rozdíl od jiných, vybojovalo na hřišti.
.
....více
Náš dnešní soupeř patří k  těm nejméně oblíbeným, protože většinou nechce hrát fotbal, brání, zdržuje a těžko se nám proti urputné obraně prosazuje...více
Začátek zápasu byl vyrovnaný, soupeř měl na hrotu dva velmi vysoké útočníky, takže od úvodních minut létal do našeho vápna jeden centr za druhým a Lokáda odpovídala protiútoky.
...více
V  den zápasu se naštěstí ochladilo o víc než 10 stupňů, takže se hrálo za ideálního počasí na perfektním trávníku, na Viktorce je jeden z  mála stadionů ve 3.lize, kde je opravdu fotbalové prostředí.
...více
Dnes Vltavín hraje druhé kolo MOLL Cupu, za soupeře dostal prvoligovou Příbram a tak se máme na co těšit. Pro diváky to bude zajímavé utkání a uvidíme jak se naši kluci s  tímto soupeřem popasují...více
Začátek utkání nás zastihl ještě v  nedbalkách a obrana jako by ještě pospávala. Už ve 2´ se Pávek zapotil, když nebezpečný centr z  pravé strany jednou rukou vyrazil mimo svou bránu a míč zůstal ve hře...více
Začátek zápasu byl z  obou stran opatrný, bylo vidět, že se potkaly dvě špičková mužstva ČFL a mají k  sobě vzájemně respekt...více
Zápas začal z  obou stran zostra a nezkušený rozhodčí Ulrich většinou jen přihlížel. Nechceme ho podezírat z  nějakého úmyslu, ale na obě strany vyráběl chyby jak na běžícím pásu.....více
Začátek zápasu ale patřil překvapivě hostujícímu mužstvu, Lokáda se poprvé dostala k  brance Záp v  7.minutě a hned to byla velká šance, když Podzimek našel v  ideální pozici Hodase, ale golman Straka jeho střelu kryl....více
Od začátku zápasu jsme se usadili na půlce hostí a hrálo se jen v  okolí jejich šestnáctky. Hned ve 4.minutě jsme se mohli poprvé radovat, když Macháč si po brejku zkušeně položil brankáře Tachova a zakončoval do prázdné branky, 1 : 0 pro Lokádu.....více
Na začátku zápasu byla hra rozháraná a ani jedno mužstvo se nemohlo dostat do tempa. Jako první se do mírného tlaku dostala hostující Lokáda a jeho výsledkem bylo několik nebezpečných standardních situací okolo domácího vápna a dvě žluté karty v  rychlém sledu pro domácí obránce.....více
Začátek utkání je zpočátku opatrnou záležitostí z  obou stran, ale Vltavín má přeci trošičku na vrch. Přesto se nedaří ohrozit soupeřovu branku nějakou větší šancí. Bohužel přišla 10´ utkání a ze strany Benátek udeřilo! Potřech po sobě jdoucích centrech do našeho vápna padá branka a Benátky se ujímají vedení 0:1...více
První šanci zápasu měli již ve 2.minutě domácí, Held udělal sám před brankářem Pávkovi kličku, ale naštěstí z  ostrého úhlu netrefil branku....více
Začátek zápasu byl vyrovnaný, u našeho mužstva už je celkem normální, že se déle dostávají do tempa. První vážnější šanci jsme si vypracovali v  19.minutě, kdy jsme zahrávali trestný kop ze slibné pozice, ale nic z  toho nebylo.
..více
Domácí se hned od začátku drží na balonu a postupnou kombinací se ihned vrhají do útoku. A již v  5´ utkání se ujímají vedení 1:0...více
Od začátku utkání jsme měli otěže zápasu pevně v  rukou a hned v  8.minutě jsme měli obrovskou šanci, když po prudkém centru Macháče dorážel úplně osamocený Turák, ale zamířil vedle domácí branky...více
První poločas začíná mírnou převahou Vltavínu a hned zpočátku utkání si domácí vytvořili šanci po nedůrazném odkopu hostujícího týmu, ke kterému se dostal Macháč, trefil však jenom bránícího hráče...více
Domácí nastoupili posíleni o několik hráčů Plzně, z  nichž nejznámější byl Radim Řezník, který se v  Domažlicích rozehrává po zranění, dále byl v  základní sestavě Končal a Černý.
Do utkání vstoupili lépe domácí
....více
V  zápase jsme byli od první minuty jasně lepší a hrálo se převážně na polovině domácího mužstva....více
Velmi nekvalitní terén, na kterém se nemůže hrát kombinační fotbal a nepřátelsky naladění (často pod vlivem alkoholu) diváci...více
Trávník je na to, že je polovina března ve vynikajícím stavu a počasí celkem příjemné na fotbal...více
Byl to zápas 24.kola a k  zápasu jsme odjížděli jako jednoznačný favorit, protože soupeř je před dnešním zápasem na 18.místě tabulky se ziskem pouhých 12 bodů a jeho záchrana v  soutěži je už pouze teoretická....více
První poločas začal mírným tlakem domácího celku, ale Chrudim dobře brání a stačí zachytávat útoky Vltavínu..více
V  Zápech nás čekalo malinké „hřišťátko“, ale se skvělou trávou a spíše podzimní počasí. Zde se fotbal moc hrát nedá a zápasy většinou probíhají stejně...více
Šlágrem předehrávky 36. kola ČFL bylo pražské derby mezi Vltavínem a Viktoríí Žižkov....více
K  zápasu 28.kola jsme jeli na nejdelší výjezd na jaře, na hřiště nováčka letošního ročníku ČFL, do Tachova..více
Do Jiren jsme jeli s  obavami, co s  námi rozhodčí zase „provedou“, ale tentokrát se obavy nenaplnily a za prohru můžeme vinit jen sami sebe....více
V  Benátkách nás přivítal nádherný areál a letní počasí, v  době výkopu, v  17.00, bylo ještě 29 stupňů..více
Takový vývoj utkání nikdo nečekal a velká výzva ...více
V  dnešním mistrovském utkání hostil Vltavín Králův Dvůr...více
Dnes ani jednomu z  týmů prakticky o nic nejde...více
Po nepovedeném zápase v  Brozanech..více
Toto utkání bylo důležité dobře zvládnout a udržet se v  kontaktu s  čelem tabulky..více
...za odměnu dal trenér Kronďák hráčům až do středy volno. Všichni už ho potřebovali.více