Mládež

Vzhledem k lokalitě našeho stadionu navazujeme spolupráci se základními školami na Praze 7.  Z této lokality k nám přichází nejvíce hráčů. Rádi však přivítáme hráče i z jiných koutů Prahy a okolí. 
Koncept práce s mládeží našeho klubu se ubírá směrem moderním, dalo by se říci, že jsme inspirováni španělským fotbalem. Zcela zásadním v tomto je důraz na herní a technické dovednosti, na pozitivní herní zážitky dětí a mládeže v tréninkovém i zápasovém procesu, nikoliv upřednostňování výsledků, síly a kondice dětí s agresivitou v boji o body.
Důležité je u nás nepotlačování sebevědomí a kreativity mladých hráčů. Vedeme děti k radosti ze hry a k principům fair-play. Snažíme se u dětí pěstovat takové hodnoty jako je přátelství, kamarádství, týmová spolupráce a komunikace.
Důležitou součástí je i komunikace směrem k rodičům dětí, ke správnému chápání nových trendů potřebujeme vytvořit jeden tým i s nimi.
Víme, že každý kdo k nám přijde, nebude nový Messi a tak se ani v tomto duchu nechováme. Nebereme fotbal jako jedinou a směrodatnou činnost dítěte. Jsme však rádi za každého nového člena našeho klubu. Jsme rádi za to, že i v dnešní době počítačů a jiných zájmů chce být aktivní. Třeba i díky fotbalu.Pokud se chcete připojit k našemu klubu, napište prosím na lokojunior@seznam.cz věk vašeho potomka a kontakt a my se Vám ozveme nebo na stránkách mládeže vyplňte formulář.