Loko Vltavín - FC MAS Táborsko B    3 : 0  ( 1 : 0 )
V  dnešnímu utkání 32. kola ČFL hostil Vltavín soupeře z  jihočeského kraje MAS Táborsko B, který se pohybuje v  druhé polovině tabulky. Toto utkání bylo důležité dobře zvládnout a udržet se v  kontaktu s  čelem tabulky. Ve středu jsme na domácím hřišti vyhráli s  Pískem 1:0 a dnes je nutné domácím zápasem vše potvrdit. Táborsko by nemělo být papírově žádným velkým soupeřem a náš tým by toto utkání měl zvládnout.
První poločas začal hned velkou aktivitou našich hráčů, míč měl Vltavín víc na kopačkách, ale hra dopředu byla velmi vyrovnaná. Na našem týmu bylo znát velké odhodlání a touha po vítězství. Dobře kombinoval, soupeře do žádných větších šancí nepouštěl a vytvářel si dobré pološance, zatím ale bez kýženého výsledku. Až konečně přišla 33 minuta a Vltavín se prosazuje Macháčem a ujímá se vedení 1:0. Konečně se Macháč po delším střeleckém půstu prosadil a snad ho to nakopne a zvedne jeho střelecké sebevědomí. Do konce poločasu se již nic významného na hřišti nestalo, Vltavín má stále více ze hry a vstřelenou brankou nakročil ke zdárnému dotažení utkání do vítězného konce.
Druhý poločas začal ve stejném duchu jako první, Vltavín se hned pouštěl do soupeře s  velkou vervou a to se mu vyplatilo. Ve 48 minutě se konečně také prosadil Abena a zvýšil stav utkání na 2:0. Velmi důležitá branka a Vltavín tak odskočil svému soupeři o dvě branky. V  63 minutě se výborně uvolnil Hodas, při vniku do vápna ho zezadu těsně před lajnou zfauloval hostující Smetana, který si za tento zákrok jednoznačně vysloužil červenou kartu. To byl pro táborské velký problém, šli do oslabení a v  deseti rozjetému Vltavínu už nestačili sekundovat. To se muselo zákonitě projevit a také, že ano. O deset minut později se opět prosazuje Macháč, dnes již podruhé, vstřelením branky a zvýšil na 3:0. Bylo vidět, že byl při veliké chuti a vyplatilo se. Utkání bylo rozhodnuté a tak se na obou stranách hojně střídalo, utkání se tímto hodně rozkouskovalo a do konce zápasu se hrálo v  poklidu. Rozhodčí ještě nastavil jednu minutu a Vltavín rozdílem tří branek získal všechny body.