FK Králův Dvůr - Loko Vltavín     3 : 1    ( 1 : 0 )

Macháček (78.Janda) Komárek Uvíra       Podzimek
Šípek (75.Schindler)    Valíček (73.Vokoun)          Abena     Macháč Pozníček
Pejša (52.Hodas)

Na lavičce : Roušal
Ve středu, 28.9. jsme jeli k  utkání vloženého, 17.kola ČFL do Králova Dvora. Po velmi dobrém výkonu v  předchozím zápase proti Domažlicím jsme chtěli opět bodovat a přiblížit se čelu tabulky. K  zápasu neodcestovali zranění Prokeš s  Růžičkou, nemocný Šmiheľ a Maruš, který měl studijní povinnosti, takže na soupisce pro zápas jsme měli pouze 16 hráčů. Zápas se hrál od 16.30 za krásného počasí, ale na hřišti, které už je několik let stejný „drňák“. Náš dnešní soupeř  je soused v  tabulce, má 15 bodů a horší skóre, takže je šestý. V  našem mužstvu byl po delší době v  základu Abena a v  útoku hrál od začátku Pejša.
Začátek zápasu se odehrával většinou ve středu hřiště, ale mírná převaha byla na straně hostující Lokády. Okolo 25.minuty několikrát zahrozili i domácí, ale nic podstatného se na hřišti nedělo. V  závěru poločasu začal úřadovat rozhodčí Melničuk a dal nám najevo, že tady dnes asi bodovat nebudeme. Ve 41.minutě odpískal proti nám penaltu, když Pávek chytil míč, domácí útočník přes něj přepadl a náš brankář dostal navíc žlutou kartu. To pobavilo i domácí diváky! Kraus penaltu s  přehledem proměnil, takže do kabin se šlo za stavu 1 : 0 pro Králův Dvůr. Zápas byl naprosto vyrovnaný a nebýt Melničuka, také bez branek.
Druhý poločas jsme zahájili náporem, ale žádnou větší šanci jsme si nevypracovali. A potom, opět zaúřadoval rozhodčí Melničuk. V  56.minutě proti nám odpískal druhou penaltu a tentokrát opravdu nikdo nevěděl za co. Naštěstí Pávek vytáhl super zákrok a střelu Krause chytil. To naše hráče povzbudilo a v  59.minutě Hodas vyrovnal. Bohužel rozhodčí viděli ofsajd a to šel centr od zadní lajny směrem do hřiště!!! Dalších 10 minut jsme domácí přišpendlili k  jejich brance, vyslali několik nebezpečných střel, ale žádná neskončila gólem. V  73.minutě jsme po rychlém protiútoku domácích podruhé inkasovali. Tentokrát smolně, když Pávek míč na hranici penalty vyrazil nad sebe, ale jak byl roztočený, doskákal do prázdné branky, bylo to 2 : 0 pro domácí a do konce moc nezbývalo. Rozhodčí nám odpískal několik útočných faulů a když už to vypadalo, že nás k  domácí brance vůbec nepustí, v  88.minutě z  ničeho nic pískl penaltu i pro nás! Macháč ji s  přehledem proměnil a snížil na 2 : 1. Vrhli jsme všechny síly do útoku, ale bohužel přišla ztráta míče, rychlý útok domácích hráčů a střídající Dochtor upravil na konečných 3 : 1 pro Králův Dvůr. Vzápětí velmi špatný rozhodčí Melničuk utkání ukončil. V  tomto utkání hráči Lokády určitě nebyli horší, druhou půli jsme odehráli většinou na polovině domácích, ale po delší době jsme zažili opravdový zářez ze strany rozhodčích. Naposled s  námi něco podobného provedl Benedikt v  Tachově a, stejně jako tenkrát, i dnes jsme odjížděli do Prahy s  pocitem velké křivdy. Minulý venkovní zápas v  Zápech jsme si prohráli sami vlastními chybami a nikdo z  toho rozhodčí nevinil, ale tentokrát to bylo tak okaté, že se tím dost bavili po utkání i domácí fanoušci.
V  sobotu jedeme opět ven, do Dobrovice, a i tam bývá dost žhavá půda a velmi „nervózní“ trenér Hejno. Na jaře jsme je doma porazili gólem v  samotném závěru, což moc neunesli a výsledkem bylo několik potyček na hřišti i mezi trenéry. Tak snad to tentokrát zvládneme lépe a rozhodneme dříve, aby závěr nebyl opět hektický. Hraje se v  sobotu, 1.10. od 16.30 a jako hlavní rozhodčí řídí utkání zkušený Drábek.