Loko Vltavín  -   Králův Dvůr   3 : 1  ( 2 : 1)

V  dnešním mistrovském utkání hostil Vltavín Králův Dvůr, našeho tradičního velmi nepříjemného soupeře.
      Utkání začalo tlakem našeho týmu, už v  sedmé minutě se mohl do střelecké listiny zapsat Abena, když ve středu hřiště postupoval do přečíslení. Nakonec vzal vše na sebe, střela zpoza vápna nebyla vůbec podařená. Králův Dvůr také hned o dvě minuty z  ničeho nic měl zajímavou příležitost na vstřelení vedoucího gólu! Centr ze standartní situace propadl až na Krause, který stříleným centrem hledal u vzdálenější tyči někoho ze spoluhráčů, ale míč do branky neprotlačili. I přes to všechno byl Vltavín dravější a v  18´ se konečně ujímá vedení
1 : 0.  Z  rohového kopu centr našel dobře naběhnutého Macháčka, jenž prudkou hlavičkou o břevno nedal brankářovi žádnou šanci. Vltavín stále tlačil soupeře a šel si jednoznačně pro vítězství. Ve 35‘ se Vltavín opět prosadil a zvýšil svůj náskok na 2:0. Centr z rohového kopu přinesl řadu hlavičkových soubojů ve vápně, nakonec míč spadl k  Vokounovi, který dorážkou z  bezprostřední blízkosti po druhé poslal míč za záda Boháče. Bohužel těsně před koncem první půle se ke vstřelení branky dostal i Králův Dvůr, to běžela 43´. Sus zakončil svůj postup do vápna nadýchanou střelou do šibenice a dostal soupeře do zápasu - 2 : 1.

Do druhého poločasu cábelíci vstoupili jako pokropeni živou vodou a naše obrana si zbytečně v  prvních minutách dost zavařila. Nejprve špatně rozehrál Pávek na soupeře a vše museli hasit odkopem do zámezí. Další špatnou rozehrávku musel hasit zákrokem Pávek. Od 52 do 66 minuty se tempo zápasu  vytratilo, hrálo se nakopáváním míčů přes půlící čáru, řadou nepřesných rozehrávek a cábelíci provedli několik střídání. V  70´ se nečekaně do šance dostal soupeř. Na zadní tyči zůstal naprosto nepokrytý Krbeček, jehož zakončení fantasticky vytáhl nad břevno Pávek. Hned nato mohla přijít rozhodující akce na straně domácích. Po technické střele duní za brankářem Boháčem Břevno. V 77´ mohlo být vyrovnáno, útočník hostí prostřelil Pávka, jenže toho na brankové čáře zastoupil obránce a zachránil pro Vltavín příznivý stav. Konečně se Vltavín v  85´ prosazuje vstřelením branky na 3 : 1 a strhává vítězství na svou stranu. Vltavín zahrává rohový kop, soupeř tento centr odvrací na hranici pokutového území, ale tam si nabíhá Šípek a tvrdou střelou nedal Boháčovi žádnou šanci. Krásná střela!! A tak končí zápas ve kterém Vltavín potvrdil roli papírového favorita a po dobře zahraných rohových kopech vstřelil všechny tři branky.