Loko Vltavín - SK Viktoria Jirny   0 : 1  ( 0 : 0 )

Hostující tým se prozatím nachází na 7. místě tabulky po úvodní prohře z  Domažlicemi 5:3. V  druhém zápase na svém hřišti proti Dobrovicím uhráli velmi dobrý výsledek a vyhráli 5:1. Domácí tým se nacházel na prvním místě tabulky a proto byl v  utkání lehce favorizovaným týmem i přesto, že vzájemné zápasy mezi těmito týmy jsou většinou velmi vyrovnané a výhru si odnese pokaždé někdo jiný.
     Domácí se hned od začátku pouští do soupeře a pomaličku zatlačují Jirny před vlastní branku. Jirny hrají velmi opatrně ze zajištěné dobře organizované obrany. Už v  8´ se do dobré šance dostal Hodas, ale brankář soupeře Otáhal lapil míč do svých rukavic a ubránil tak čisté konto. V  11´ se ke střele dostal Macháč a jeho střelu opět chytil Otáhal. V  dalších minutách se hra přesouvala z  jedné poloviny hřiště na druhou, většinou byli u míče domácí. Vltavín zahrával sérii rohových kopů, ale bohužel z  nich nic nevytěžil. V  28´ utkání se najednou z  ničeho nic dostal soupeř do obrovské gólové šance. Míč se po střele jednoho z  útočníků ocitl úplně volný před prázdnou bránou, nikdo z  dorážejících však nedokázal míč dopravit do brány. Tak to byla zatím největší šance utkání. Do konce prvního poločasu se domácí snažili výsledek zkorigovat zvýšenou aktivitou, kýžený výsledek se však nedostavil. Naopak hosté si ve 32´ ještě jednu dobrou šanci vytvořili. A tak nám skončil první poločas, aniž by se někdo z  obou soupeřů dostal do vedení. Jirny však měli k  vedení o něco blíže.
    Celý druhý poločas Vltavín soupeře mačkal k  jeho vlastní bráně, ale pro jeho smůlu se nedokázal prosadit v  koncovce. V  56´ se Hodas dostal po centru z  jednoho z  obránců k  zakončení. Hlavičkoval však jen do brankáře Otáhala. Jirny neměli šanci se dostat v  druhé půli k  míči a víceméně do samotné hry. Museli se bránit útokům domácích, kterých přibývalo. Brankář Pávek byl delší dobu bez zákroku a nemusel vůbec nic řešit. Ke konci utkání Vltavín tlak ještě zvyšoval a snažil se vstřelit rozhodující branku. Ke konci utkání docházelo k  taktickému střídání ze strany hostů, kteří už vyloženě hráli na nerozhodný výsledek. V  90´ mohli hosté zahrozit a strhnout tak vývoj zápasu ve svůj prospěch, jejich akci však nedovoleně zastavuje Komárek za cenu žluté karty. Rozhodčí nastavil utkání o tři minuty. Bohužel po hrubé chybě naší obrany (90+2´) se po levé straně dostal k  míči hostující Melechovský a nekompromisní střelou z  úhlu podél Pávka k  zadní tyči upravuje na konečných 0:1 pro Jirny. Tohle nikdo nečekal a naši hráči stáli na hřišti jako opaření.