Loko Vltavín - Benešov    4 : 2  ( 1 : 2 )

Dnes náš tým hostil na domácí půdě soupeře z  Benešova, který se nachází v  dolních patrech tabulky a tedy by měl Vltavín vybojovat tři body. Dnešní utkání se odehrálo za krásného teplého sobotního dopoledne a tak se dalo čekat, že návštěva nebude nijak veliká, mnoho diváků si odjelo užít víkend mimo Prahu.
        V  prvním poločase první půlhodiny byli domácí nebezpeční hlavně ze standardních situací a benešovští zase hrozili po brejcích. Hned v  úvodních minutách Vltavín zahrozil dobře vypracovanou šancí, bohužel měl smůlu a trefil pouze boční tyč branky benešovských. Bohužel ve 29´ po odvráceném rohu Benešova se k  míči dostal Vopat a celé obraně Vltavínu unikl až do vápna, tam zakopl o nohu našeho Uvíry a byl nařízen pokutový kop. Čapek na dvakrát penaltu proměnil a Benešov se ujímá vedení 0:1. A aby toho nebylo dost, o tři minuty později zahrával soupeř roh, hlavičku Žáka vyrazil Pávek až za vápno. K  odraženému míči se dostal Štancl a střelou s 30 metrů trefil přes skrumáž hráčů přesně k  levé tyči. 0:2 pro Benešov. Tahle situace byla pro všechny šokující a velká sprcha pro domácí tým. Takový vývoj utkání nikdo nečekal a velká výzva pro Vltavín aby vyrovnal nebo lépe otočil nepříznivý stav. Naštěstí se Vltavín o 2´ později prosadil, když centr do vápna soupeře doběhl Hodas, výborně tělem odstavil bránícího hráče a polocentrem našel Šípka, který míč usměrnil do benešovské branky. 1:2. Vltavín se tímto nakopl a do konce poločasu mohl srovnat, ale Láncz pálil vedle, Macháč trefil z  trestného kopu břevno a střelu po brejku vyrazil Stareček na roh.
       Do druhého poločasu šel Vltavín odhodlaně utkání strhnout ve svůj prospěch, byl aktivní a vytvářel si jednu standardku za druhou, jenom branka né a né padnout. Až v  57´ konečně se Vltavín po centru z  levé strany prosazuje. Dvořák si šikovně na míč naběhl a hlavou ho usměrnil do branky, Stareček neměl žádnou šanci tomuto zabránit. 2:2. Benešov nic nevzdával a byl v  následující  12-ti minutovce aktivnější. V  70´ se po levé straně výborně uvolnil Šmihel, zatáhl míč z  boku a přihrál zcela volnému Macháčovi před velké vápno, ten byl při vniknutí do vápna nevybíravě skosen. Nařízenou penaltu s  přehledem proměnil Šípek a upravil na 3:2 pro Vltavín. Domácím se podařilo otočit vývoj utkání, Benešov byl hodně zaskočen a než se zase vspamatoval udeřil Vltavín počtvrté. Po krásném centru Dvořáka v  77´ do vápna se prosazuje Pozníček a upravuje na konečných 4:2 pro domácí tým. V  závěru utkání se už nic dramatického nedělo, Vltavín kontroloval hru, proběhla řada střídání, jak už to bývá zvykem a vše se schylovalo ke konci utkání. Rozhodčí ještě nastavil jednu minutu hry a byl konec. Vltavín doma uválčil výhru ve špatně se pro něj vyvíjejícím utkání a bere tři body, což je nejdůležitější.