PROGRAM   zimní přípravy
POSLEDNÍ VIDEO
ZPRÁVY
Nojbiczek © 2018
VÝSLEDKY
 
 
 
Loko Vltavín on Facebook
Nojbiczek © 2018
Loko Vltavín on Facebook
Loko VLTAVÍN a.s.
mobile
PROGRAM  zimní přípravy
VÝSLEDKY
VÝSLEDKY
 
Sestřih ze zápasu se Spartou (isport.cz)
A tým
B tým
Sobota 11. 8. 2018 10:15
Sportovní klub Libuš 838, o.s. - FK Loko Vltavín, z.s. "B" 4:1 (1:1)
Sobota 18. 8. 2018 15:00
FK Loko Vltavín, z.s. "B" - SK Aritma Praha, z.s. "B" 6:1 (1:0)
Sobota 25. 8. 2018 17:00
1999 Praha - FK Loko Vltavín, z.s. "B" 1:5 (0:3)
Sobota 1. 9. 2018 14:00
FK Loko Vltavín, z.s. "B" - Olympia Radotín a.s. "B" 1:3 (1:1)
Neděle 9. 9. 2018 14:45
ABC Braník fotbal, z. s. "B" - FK Loko Vltavín, z.s. "B" 0:3 (0:1)
Sobota 15. 9. 2018 16:30
TJ Sokol Nebušice, z.s. - FK Loko Vltavín, z.s. "B" 2:4 (1:3)
Sobota 22. 9. 2018 14:00
FK Loko Vltavín, z.s. "B" - Sportovní klub Střešovice 1911 1:2 (1:2)
Neděle 30. 9. 2018 16:00
TJ Sokol Stodůlky z.s. - FK Loko Vltavín, z.s. "B" 0:3 (0:0)
Neděle 7. 10. 2018 16:00
FK Loko Vltavín, z.s. "B" - TJ Sokol Lipence, z.s. 3:1 (2:1)
Sobota 13. 10. 2018 15:30
Sportovní klub Dolní Chabry - FK Loko Vltavín, z.s. "B" 3:2 (0:2)
Neděle 21. 10. 2018 15:30
FK Loko Vltavín, z.s. "B" - Sportovní klub Modřany, z.s. 5:1 (1:1)
Sobota 27. 10. 2018 10:30
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN - FK Loko Vltavín, z.s. "B" 3:1 (1:1)

Sobota 17. 11. 2018 13:30
FK Loko Vltavín, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota A. F. K. S L I V E N E C 3:0 (0:0)

16.1. AC Sparta Praha - FK Loko Vltavín na Strahově 11:00
19.1. FC Hradec Králové - FK Loko Vltavín  v Hradci 12:00
26.1. FK Ústí nad Labem - FK Loko Vltavín v Ústí 10:30
30.1. FC Viktoria Plzeň - FK Loko Vltavín v Plzni 11:00
11.08.  10:15 FK Loko Vltavín - TJ Sokol Živanice 1:0
18.08.  10:30 FK Litoměřicko - FK Loko Vltavín 1:2
22.08.  18:00 FK Loko Vltavín - FC Písek 2:3
25.08.  10:15 FK Loko Vltavín - Olympia Radotín 1:2
02.09.  17:00 SK ZÁPY - FK Loko Vltavín 4:2
08.09.  10:15 FK Loko Vltavín - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3:0
15.09.  10:15 FK Loko Vltavín - TJ Jiskra Domažlice 5:2
19.09.  17:00 FC Slavoj Vyšehrad - FK Loko Vltavín 3:2
22.09.  10:30 FK Králův Dvůr - FK Loko Vltavín 0:2
29.09.  10:15 FK Loko Vltavín - SK Benešov 3:0
06.10.  16:00 TJ Slovan Velvary - FK Loko Vltavín 4:2
13.10.  10:15 FK Loko Vltavín - FC Slavia Karlovy Vary 4:1
20.10.  15:30 FK Dobrovice - FK Loko Vltavín 0:2
27.10.  10:15 FK Loko Vltavín - SK Převýšov 4:1
04.11.  14:00 SK Viktorie Jirny - FK Loko Vltavín 2:2 (4:3p)
10.11.  10:15 FK Loko Vltavín - SK Sokol Brozany 5:1
17.11.  10:15 TJ Štěchovice - FK Loko Vltavín 2:0
17.11. TJ Štěchovice - FK Loko Vltavín 2:0
17.11. FK Loko Vltavín B - TJ A. F. K. S L I V E N E C 3:0
16.1. AC Sparta Praha - FK Loko Vltavín na Strahově 11:00
19.1. FC Hradec Králové - FK Loko Vltavín  v Hradci 12:00
26.1. FK Ústí nad Labem - FK Loko Vltavín v Ústí 10:30
30.1. FC Viktoria Plzeň - FK Loko Vltavín v Plzni 11:00